Kontakta Ungdomsbarometern

Pressbilder finns att ladda ner här.

Du hittar oss också på Twitter och Facebook

Ungdomsbarometern, Stockholm

Kammakargatan 9A
111 34 Stockholm

Ungdomsbarometern, Malmö

Södra Promenaden 55
211 38 Malmö

Sara Fröhling Lind
Sara Fröhling Lind

Expert Konsumtion & Livsstil

sara@ungdomsbarometern.se

073 783 34 37

Ulrik Hoffman (fd. Simonsson), VD
Ulrik Hoffman (fd. Simonsson), VD

Expert Utbildning & Kompetensförsörjning

ulrik@ungdomsbarometern.se

073 527 02 72

Pelle Ahlin Olofsson
Pelle Ahlin Olofsson

Expert Utbildning & Samhälle

pelle@ungdomsbarometern.se

073 589 36 89

Peder Gunnarson
Peder Gunnarson

Expert Medier & Telekom

peder@ungdomsbarometern.se

070 666 93 66

Jessica Åkerström
Jessica Åkerström

Ansvarig Kvalitativa studier

jessica@ungdomsbarometern.se

072 070 70 38

Sofie Jonsson
Sofie Jonsson

Press- och kommunikationsansvarig

sofie@ungdomsbarometern.se

073 559 59 71

Marit Rönnestad
Marit Rönnestad

Statistiker & Ansvarig Kvantitativa studier

marit@ungdomsbarometern.se

Elin Nygård  /  Föräldraledig
Elin Nygård / Föräldraledig

Projektledare & Kvantitativ analytiker

elin@ungdomsbarometern.se

Jacob Borssén
Jacob Borssén

Junior analytiker

jacob@ungdomsbarometern.se

Henrik Rundberg
Henrik Rundberg

Junior analytiker

henrik@ungdomsbarometern.se

Stephen Aluko
Stephen Aluko

Analysassistent, Kvalitativa studier

stephen@ungdomsbarometern.se

Cecilia Wahlgren
Cecilia Wahlgren

Praktikant

cecilia@ungdomsbarometern.se

Söker du jobb? Kontakta Ulrik så pratar ni framtid!