Kontakta Ungdomsbarometern

Pressbilder finns att ladda ner här.

Du hittar oss också på Twitter och Facebook

Ungdomsbarometern, Stockholm

Kammakargatan 9A
111 34 Stockholm

Ungdomsbarometern, Malmö

Södra Promenaden 55
211 38 Malmö

Lovisa Sterner
Lovisa Sterner

Expert, Kompetensförsörjning & Livsstil

lovisa@ungdomsbarometern.se

070 305 80 88

Anton Landehag
Anton Landehag

Expert, Samhälle & Livsstil

anton@ungdomsbarometern.se

070 315 70 75

Ulrik Hoffman (fd. Simonsson), VD
Ulrik Hoffman (fd. Simonsson), VD

Expert, Utbildning & Kompetensförsörjning

ulrik@ungdomsbarometern.se

073 527 02 72

Peder Gunnarson
Peder Gunnarson

Expert, Medier & Kommunikation

peder@ungdomsbarometern.se

070 666 93 66

Sara Fröhling Lind
Sara Fröhling Lind

Projektledare, Expert Konsumtion & Livsstil

sara@ungdomsbarometern.se

073 783 34 37

Sofie Jonsson
Sofie Jonsson

Kvalitativ analytiker & Pressansvarig

sofie@ungdomsbarometern.se

073 559 59 71

Henning Horn af Rantzien
Henning Horn af Rantzien

Analyschef

henning@ungdomsbarometern.se

070 671 74 72

Marit Rönnestad
Marit Rönnestad

Junior statistiker, Kvantitativ analytiker

marit@ungdomsbarometern.se

Inez Ekblad
Inez Ekblad

Junior analysassistent

Söker du jobb? Kontakta Ulrik så pratar ni framtid!