Kontakta Ungdomsbarometern

Pressmeddelande och pressbilder finns på vår sida hos Cision.

Du hittar oss också på Twitter.

Ungdomsbarometern, Stockholm

Kammakargatan 9A
111 34 Stockholm

Ungdomsbarometern, Malmö

Södra Promenaden 55
211 38 Malmö

Lovisa Sterner
Lovisa Sterner

Expert, Kompetensförsörjning & Livsstil

lovisa@ungdomsbarometern.se

070 305 80 88

Anton Landehag
Anton Landehag

Expert, Samhälle & Livsstil

anton@ungdomsbarometern.se

070 315 70 75

Ulrik Simonsson, VD
Ulrik Simonsson, VD

Expert, Utbildning & Kompetensförsörjning

ulrik@ungdomsbarometern.se

073 527 02 72

Peder Gunnarson
Peder Gunnarson

Expert, Medier & Kommunikation

peder@ungdomsbarometern.se

070 666 93 66

Fanny Voltaire
Fanny Voltaire

Junioranalytiker

fanny@ungdomsbarometern.se

Henning Horn af Rantzien
Henning Horn af Rantzien

Analyschef

henning@ungdomsbarometern.se

070 671 74 72

Magnus Kjellman
Magnus Kjellman

Analytiker

magnus@ungdomsbarometern.se

Sofie Jonsson
Sofie Jonsson

Analytiker

sofie@ungdomsbarometern.se

Söker du jobb? Kontakta Ulrik så pratar ni framtid!