Kontakta Ungdomsbarometern

Pressbilder finns att ladda ner här.

Du hittar oss också på Twitter och Facebook

Ungdomsbarometern, Stockholm

Kammakargatan 9A
111 34 Stockholm

Ungdomsbarometern, Malmö

Södra Promenaden 55
211 38 Malmö

Sara Fröhling Lind
Sara Fröhling Lind

Projektledare, Expert Konsumtion & Livsstil

sara@ungdomsbarometern.se

073 783 34 37

Ulrik Hoffman (fd. Simonsson), VD
Ulrik Hoffman (fd. Simonsson), VD

Expert, Utbildning & Kompetensförsörjning

ulrik@ungdomsbarometern.se

073 527 02 72

Pelle Ahlin Olofsson
Pelle Ahlin Olofsson

Projektledare, Expert Utbildning

pelle@ungdomsbarometern.se

073 589 36 89

Peder Gunnarson
Peder Gunnarson

Expert, Medier & Kommunikation

peder@ungdomsbarometern.se

070 666 93 66

Sofie Jonsson
Sofie Jonsson

Kommunikationsansvarig & Presskontakt

sofie@ungdomsbarometern.se

073 559 59 71

Marit Rönnestad
Marit Rönnestad

Statistiker, Ansvarig Kvantitativa studier

marit@ungdomsbarometern.se

Isabelle Ahlman
Isabelle Ahlman

Marknadsanalytiker

isabelle@ungdomsbarometern.se

Elin Nygård
Elin Nygård

Projektledare, Analytiker

elin@ungdomsbarometern.se

Söker du jobb? Kontakta Ulrik så pratar ni framtid!